Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Kur premtimet perkthen ne vepra

Në Fushë-Mamurras, ku bashkë me Ulsi Manja pamë nga afër punën e mirë që po kryhet për asfaltimin e qendrës dhe rrugëve të brendshme, duke plotësuar kështu një kërkesë të kahershme të banorëve dhe lehtësuar aksesin dhe lëvizjen në zonë.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *